KONST / Litografier / Färglitografi 14222102
nr 1422 2102
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Signerad, numrerad EA 12/27, Waxholm 1. Färglitografi, bildmått: 45x65, yttermått inklusive ram: 67x85 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:04:07
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö